hakkimizda_107120747

Akdeniz Teknoloji, Akdeniz Girişim Holding iş kollarından biri olup, 2010 yılıyla birlikte başta elektronik güvenlik sektörü olmak üzere bina yönetim sistemlerinde hızlı bir büyüme kaydeden Akdeniz Teknoloji disiplinli, dürüst, ilkeli, seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin sayılı firması konumuna gelmiştir. Antalya, Eskişehir, Ankara ve Erzurum’da irtibat ofislerini kurarak hali hazırda ülkemizde bir çok vilayette hizmet vermektedir.

2012 yılında halka açılan Akdeniz Güvenlik Hizmetleri, Akdeniz Teknoloji’nin %51 oranında hissesine sahiptir. Akdeniz Teknoloji almış olduğu işleri Borsa İstanbul’da KAP bildirimlerini sağlayarak yatırımcılarını faaliyetleri hakkında bilgilendirmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları, şehir izleme, iş yeri, konut, depo, fabrika, hastane, eğitim merkezi, üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, spor ve eğlence merkezleri gibi dikey marketlerde hizmet veren firmamız sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek projeye uygun optimum çözümler sunmaktadır.

Akdeniz Teknoloji ailesine katılacak olan personeller referans sistemiyle titiz bir şekilde seçilip seçkin eğitim kadromuzca eğitimleri tamamlanarak iş başı yaptırılmaktadır.

IP CCTV Gözetleme Sistemleri, Elektronik Güvenlik ve Zayıf Akım Sistemleri, Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri, Bilgi Teknolojileri ve Ağ Çözümleri, Savunma Sanayii ile Güvenlik Yazılımları sektöründe kaliteli hizmet anlayışını uluslararası platforma taşıyarak yurt dışında da hizmet vermeye başlamıştır

Teknoloji odaklı, stratejik proje satışı yapan, uzman kadrosu sayesinde devreye alma ve programlama işleri sağlayan, servis, üstün danışmanlık ve yetkin mühendislik hizmetleri veren uluslararası düzeyde rekabetçi saygın bir kuruluş olmayı vizyon edinmiştir.

“Güvenli ve konforlu bir dünya için her zaman yanınızdayız…”